Productspecialisten

Suggesties, vragen of idee├źn? Wie kan je het beste benaderen?

Met vragen over het gebruik van producten en diensten kun je contact opnemen met de SBA Servicedesk. Heb je vragen over de ontwikkeling of inhoud van een specifiek product of dienst? Neem dan contact op met de verantwoordelijke productspecialist bij de SBA. Bekijk hieronder wie je bij de SBA het beste kunt benaderen.

Freek Brouwer MTO, WDO, Lean en duurzame inzetbaarheid
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 90 47 f.brouwer@sbaweb.nl
Judith Hofstede UiB en Cao Apotheken
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 90 62 j.hofstede@sbaweb.nl
Aleid Budding Cursusontwikkeling, themabijeenkomsten, BOP en POP
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 85 38 a.budding@sbaweb.nl
Jasper Witte Cursusontwikkeling, themabijeenkomsten en E-studie
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 90 40 j.witte@sbaweb.nl
Pauline Hoogerwerf Beroepsopleiding Apothekersassistent, afstemming werkpraktijk en opleiding, keten/formule advies
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 06 - 3066 7775 p.hoogerwerf@sbaweb.nl
Monique van de Langenberg Apotheekwerk, MTO, WDO
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 90 65 m.langenberg@sbaweb.nl
Ellen Heijmans Cursusorganisatie: klassikaal en incompany
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 85 35 e.heijmans@sbaweb.nl
Marie-christine Brinkman Cursusorganisatie: klassikaal en incompany
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 90 66 m.brinkman@sbaweb.nl
Reninka Kosterman Cursusorganisatie: klassikaal en incompany
Postbus: 219 3430 AE Nieuwegein 030 - 600 85 20 r.kosterman@sbaweb.nl