Oproep: RI&E-verantwoordelijken gezocht voor korte interviews over de RI&E

Voor de ontwikkeling van een nieuwe RI&E-vragenlijst en een vernieuwd RI&E-platform zijn wij op zoek naar RI&E-verantwoordelijken in de apotheek die hun ervaringen willen delen. De praktijkkennis en ervaring met het invullen van de vragenlijst is essentieel om ervoor te zorgen dat de nieuwe RI&E goed aansluit bij het dagelijkse werk in de branche.
Tijdens een eenmalig interview van circa 30 minuten gaan we graag met je in gesprek over jouw ervaringen met de huidige RI&E. Zo horen we graag van je waar je in de huidige vragenlijst tegenaan loopt, of je voldoende handvatten hebt om met de RI&E te starten en of de actielijst volgens jou volledig en duidelijk is. Daarnaast zijn wij benieuwd naar onderwerpen die mogelijk ontbreken, waar juist te veel of te weinig aandacht voor is en naar nieuwe ontwikkelingen die nog niet in de huidige lijst zijn opgenomen. Ook jouw mening over het taalgebruik in is voor ons van grote waarde.
De interviews vinden op korte termijn plaats en duren ongeveer 30 minuten. Het gesprek kan telefonisch of online plaatsvinden. Daarmee kunnen we op een efficiënte manier waardevolle inzichten verzamelen over het gebruik van de RI&E.
De input uit deze gesprekken wordt gebruikt bij het ontwikkelen van de nieuwe vragenlijst en bij het inrichten van het nieuwe RI&E-platform. Daarnaast zoeken we verantwoordelijken die mogelijk zijdelings betrokken willen blijven bij het project, bijvoorbeeld om later nog eens mee te denken of onderdelen te testen.
Wil je jouw ervaring en expertise inzetten om de RI&E voor de branche te verbeteren? Dan horen wij dat graag. Jouw bijdrage helpt om een praktische en goed bruikbare RI&E te ontwikkelen voor de hele branche.
Aanmelden kan bij onze Servicedesk via servicedesk@sbaweb.nl of door te bellen naar 030 600 85 20.